Курс — серія навчальних занять з одного предмета. Вікіпедія. 

Мета всіх курсів полягає у тому, щоб за короткий термін дати слухачам певні навики. Саме по цій причині на курсах викладачі використовують інтенсивні методики навчання, які дають змогу одразу відпрацювати теоретичний матеріал на практиці. До того ж на деяких курсах матеріал можна також відпрацьовувати в лабораторних умовах, забезпечених необхідним навчальним обладнанням. 

Слід відзначити також, що на курсах перевага надається практичним заняттям над теоретичними. Курси викладаються і в дистанційній, і в очній формах. Практично завжди після проходження курсу слухачі проходять тестування набутих знань і навичок, і за результатами цього тестування отримують сертифікат чи диплом про закінчення курсів

Як підібрати для себе якісний курс серед розмаїття пропозицій на ринку?

1.      Оберіть тематику курсу;

2.      Визначтесь з форматом навчання: курс в формі вебінарів (онлайн – лекцій з блоком «питання-відповідь», тренінгів (оффлайн активністі в невеликій групі учасників і можливістю особистого спілкування з тренером) , марафонів (онлайн – активності з великою кількістю практичних вправ) та ін.

3.      Виберіть викладача курсу і перевірте його компетентність ( шукайте особисті публікації викладача, а не просто рекламу курсів; підпишіться на викладача в соціальних мережах, почитайте блог компанії, яка організовує курс).

4.      Віддавайте перевагу регулярним курсам;

5.      Визначте рівень курсу до початку навчання:

–          Уважно прочитайте опис курсу (за назвою інколи криється зовсім інша суть);

–          Напишіть організаторам курсу і визначте, на кого він розрахований: на новачків чи спеціалістів (не існує курсів «про все» і «для всіх»);

–          Почитайте реальні відгуки про викладача і його курси;  при можливості поспілкуйтеся зі студентами , які вже пройшли чи проходять зараз цей курс («рівень курсу-його студенти»).

6.      Приділіть достатньо часу самостійній роботі над курсом: обов’язково конспектуйте матеріал, робіть домашні завдання, гугліть невідомі терміни, записуйте питання, які виникають під час роботи над курсом і задавайте їх викладачу на наступному занятті)

Умовно курси можна розділити на такі групи:

–          Навчальні курси (курси вивчення іноземних мов, вивчення ремесел, курси гри на музичних інструментах, курси водіння автомобілю, курси верхової їзди і т.д.);

–          Професійні курси (направлені на набуття професійних навиків: курси бухгалтерії, курси маркетингу, курси менеджменту і т.д.);

–          Розвиваючі курси (допомагають розвивати і вдосконалювати особистість студента: курси скорочитання, курси акторської майстерності, курси розвитку пам’яті, курси ділового спілкування і т.д.)

Якщо Вам потрібно безкоштовно проафішувати курс або підібрати для себе курс за певним напрямом і місцем проведення, – портал Знання для добра – це зручний інструмент, який надасть можливість легко і швидко це зробити. 

ZDD – це Ваш безкоштовний портал для додавання, афішування та сортування курсів.