Курс — серія навчальних занять з одного предмета. Вікіпедія. 

Мета всіх курсів полягає у тому, щоб за короткий термін дати слухачам певні навики. Саме по цій причині на курсах викладачі використовують інтенсивні методики навчання, які дають змогу одразу відпрацювати теоретичний матеріал на практиці. До того ж на деяких курсах матеріал можна також відпрацьовувати в лабораторних умовах, забезпечених необхідним навчальним обладнанням. 

Слід відзначити також, що на курсах перевага надається практичним заняттям над теоретичними. Курси викладаються і в дистанційній, і в очній формах. Практично завжди після проходження курсу слухачі проходять тестування набутих знань і навичок, і за результатами цього тестування отримують сертифікат чи диплом про закінчення курсів

Як підібрати для себе якісний курс серед розмаїття пропозицій на ринку?

1.      Оберіть тематику курсу;

2.      Визначтесь з форматом навчання: курс в формі вебінарів (онлайн – лекцій з блоком «питання-відповідь», тренінгів (оффлайн активністі в невеликій групі учасників і можливістю особистого спілкування з тренером) , марафонів (онлайн – активності з великою кількістю практичних вправ) та ін.

3.      Виберіть викладача курсу і перевірте його компетентність ( шукайте особисті публікації викладача, а не просто рекламу курсів; підпишіться на викладача в соціальних мережах, почитайте блог компанії, яка організовує курс).

4.      Віддавайте перевагу регулярним курсам;

5.      Визначте рівень курсу до початку навчання:

–          Уважно прочитайте опис курсу (за назвою інколи криється зовсім інша суть);

–          Напишіть організаторам курсу і визначте, на кого він розрахований: на новачків чи спеціалістів (не існує курсів «про все» і «для всіх»);

–          Почитайте реальні відгуки про викладача і його курси;  при можливості поспілкуйтеся зі студентами , які вже пройшли чи проходять зараз цей курс («рівень курсу-його студенти»).

6.      Приділіть достатньо часу самостійній роботі над курсом: обов’язково конспектуйте матеріал, робіть домашні завдання, гугліть невідомі терміни, записуйте питання, які виникають під час роботи над курсом і задавайте їх викладачу на наступному занятті)

Умовно курси можна розділити на такі групи:

–          Навчальні курси (курси вивчення іноземних мов, вивчення ремесел, курси гри на музичних інструментах, курси водіння автомобілю, курси верхової їзди і т.д.);

–          Професійні курси (направлені на набуття професійних навиків: курси бухгалтерії, курси маркетингу, курси менеджменту і т.д.);

–          Розвиваючі курси (допомагають розвивати і вдосконалювати особистість студента: курси скорочитання, курси акторської майстерності, курси розвитку пам’яті, курси ділового спілкування і т.д.)

Якщо Вам потрібно безкоштовно проафішувати курс або підібрати для себе курс за певним напрямом і місцем проведення, – портал Знання для добра – це зручний інструмент, який надасть можливість легко і швидко це зробити. 

ZDD – це Ваш безкоштовний портал для додавання, афішування та сортування курсів.

КУРС FASHION
Курс
73

КУРС FASHION

Київ, 01135, Киев, ул. Дмитриевская, 80
от 26 000 грн.
КУРС FILMMAKING
Курс
60

КУРС FILMMAKING

Київ, 01135, Киев, ул. Дмитриевская, 80
от 28 000 грн.