Зареєструвавшись на сайті www.zdd.com.ua, надалі ресурс «Знання для добра», Я розумію та приймаю наступні умови:

1. Адміністрація ресурсу «Знання для добра» затверджує правила поведінки на ньому та залишає за собою право вносити до них зміни, уточнення та доповнення.

2. Фактом прийняття умов ресурсу «Знання для добра» є початок користування чи реєстрація на ньому.

3. Будь які зміни в роботі ресурсу, а також повне чи часткове припинення роботи останнього можуть бути здійснені адміністрацією сайту в односторонньому порядку без попередження користувачів.

4. Ресурс «Знання для добра» та його адміністрація не несе відповідальності за розміщену користувачами інформацію на ресурсі. Всю відповідальність за достовірність розміщеної  інформації та дотримання прав інтелектуальної власності несуть користувачі, які розмістили дану інформацію.

5. Адміністрація ресурсу залишає за собою право на редагування чи видалення розміщеної користувачем інформації з ресурсу. Може позбавити користувача права на користування ресурсом за порушення ПРАВИЛ КОРИСТУВАННЯ РЕСУРСОМ.

6. Будь-яке використання (повне чи часткове) інформації з ресурсу «Знання для добра» дозволяється виключно із зазначенням зсилання на сайт www.zdd.com.ua.

7. Незнання правил не звільняє від необхідності їх дотримання та виконання.

ЗАБОРОНЕНО:

1. Використання ресурсу «Знання для добра» будь-яким способом, який може перешкодити нормальній його роботі.

2. Висловлювання (в будь-якій формі) закликів до насильницької зміни або повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язання військового конфлікту. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

3. Розміщення матеріалів, що порушують авторські та суміжні права. Якщо Ви, як правовласник, вважаєте, що будь-які розміщені на сайті матеріали порушують ваше авторське право – прохання написати нам не електронну адресу zdd.com.ua@gmail.com.

4. Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.

5. Нецензурні вирази, а також розміщення інформації порнографічного, еротичного або сексуального характеру.

6. Різного роду провокації інших користувачів ресурсу.

7. Спам. Рекламні та комерційні повідомлення, а також інша інформація, яка не має тематичного інформаційного навантаження.