Думаєте, що знаєте все про збільшення прибутків та розширення бізнесу?

WEST BUSINES FORUM зламає усі стереотипи про які ви чули та розкриє інструменти, якi дoпoмoжуть чiткo визначити плaн poзвитку вaшoї кoмпaнiї, oкpecлити cтpaтeгiчнi зaвдaння тa в peзультaтi вiдчутнo збiльшити мacштaб вашого бізнесу тa йoгo пpибутки.

Спікери форуму – автори ділових курсів та керівники успішних компаній, готові поділитися з вами власним досвідом та найактуальнішою інформацією, яку ви зможете застосувати у власному бізнесі.

Найкраща можливість цього року – це отримати корисні знання та велику дозу мотивації для реалізації нових проектів та масштабних бізнес-ідей😉

Спікери WBF:
Андрій Федорів – один з кращих маркетологів України. Засновник і CEO – FEDORIV GROUP – креативної інвестиційної компанії. Наймолодший володар премії «Слід у рекламі» за особистий внесок в розвиток рекламного ринку.

Олександр Конотопський – засновник та СЕО Аjax Systems – компанії, яка займається виробництвом систем охорони і продає свою продукцію у понад 70 країнах світу. Експерт з масштабування та виходу на нові ринки.

Наталія Єремєєва – засновник і генеральний директор компанії Stekloplast, співзасновник та член Ради директорів Спілки українських підприємців, член Української спілки промисловців і підприємців, CEO Club Ukraine, Ukrainian Building Community, Асоції «Аспен Україна», спікер kmbs та КМЭФ.

Також на вас чекає панельна дискусія за участі – Катерини Балановської – СЕО Visotsky Consulting Kiev, бізнес-тренера та лектора та за участі ТОП підприємців Західного регіону.

Місце: м. Чернівці, Чернівецький академічний обласний музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської
Дата: 7.12.2019
Час: 9:00⏳

Квитки можна придбати за посиланням: https://gastroli.ua/events/west-business-forum

Поспішайте, кількість місць обмежена!