Сучасний реальний світ змушує бізнес шукати нові шляхи розвитку та створювати нові продукти. Швидше, дешевше та якісніше, ніж у конкурентів. Тому жодна організація або жоден проект не обходяться без змін. Але ці умови, що постійно змінюються, не завжди комфортні для тих, хто в них працює. Тому метою даної програми є опрацювання теорії управління змінами в організації та за допомогою практичного кейсу на прикладі історії із фільму навчитися ефективно впроваджувати проекти змін в компанії.

Команда EBA Management Development Centre спільно з
Академія PwC в Україні запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Управління змінами через сінематику фільму «Людина, що змінила все».

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:
– Учасники команди реформаторів, змін та інновацій;
– Керівники проектів;
– Менеджери підрозділів;
– Консультанти зі змін

ТЕМИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:
– Чому зміни не вдаються?
– 8 стадій процесу змін за Дж. Коттером.
– Перегляд фільму «Людина, що змінила все».
– Інноваційна поведінка учасників процесу змін.

ТРЕНЕР:
Анна Духович (Anna Dukhovich), сертифікований проектний менеджер за версією PMI – Project Manager Professional (PMP); має понад 9 років досвіду в керуванні проектами та координації проектних робіт; працювала з багатонаціональними командами, виконуючи складні та цікаві проекти для різних країн та замовників, в тому числі і державних організацій, є автором та розробником авторських курсів та навчальних програм із проектного менеджменту, управління змінами та багато інших тематик.

ПАРТНЕР ЗАХОДУ: Академія PwC в Україні

Якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, будь ласка, пройдіть просту процедуру онлайн-реєстрації. Кількість місць обмежена.

Деталі та реєстрація за посиланням: https://is.gd/Yd9JWP, або у координатора програми:
development@eba.com.ua, +38 (044) 496 06 01.