Уже декілька років тема постановки цілей є найбільш актуальною, адже кожен, хто займається саморозвитком, потребує чіткого плану, щоб отримати більше від себе і від світу. Однак, дуже часто написане так і залишається написаним, а процес досягнення цілей більше схожий на випадкові дії, а не чітко продумані кроки. Про те, як правильно планувати, досягати і ефективно прожити 2020 рік поговоримо на заході «Цілі 2020: Як перетворити записане у реальність».

Під час заходу ми дізнаємось:
⁃ Навіщо ставити цілі;
⁃ Які існують техніки для постановки цілей;
⁃ В чому основні причини недосягнення цілей;
⁃ Які інструменти досягнення цілей найбільш ефективні та як їх застосовувати.

І зробимо перший крок, щоб стати одними з 280 000 людей, які все-таки досягають своїх цілей!
Даний захід – це чудова можливість отримати не тільки теоретичні, а й практичні знання, поспілкуватися з однодумцями та, нарешті, втілити свої бажання в життя.Приходь та дізнайся, що було зроблено неправильно і як підштовхнути себе на дії, щоб цілі на 2020 рік не стали ще одним покинутим аркушем.

Хто проводить подію:

Тарас Світик – Project Manager в ІТ компанії, випускник організації AIESEC. “Працюючи в команді з людьми, я щоразу бачу, наскільки важливо правильно ставити цілі в професійному чи персональному плані. Їх досягнення та постановка – це довгий та складний процес. Часто люди розчаровуються в собі через неефективний підхід, та інсує безліч інструментів, які справді допомагають. Скоро новий рік, тому варто вже зараз працювати над тим, щоб зробити його роком занесенням своїх мрій в колонку DONE 🙂 “

Вікторія Міськевич – HR manager в мережевій компанії. «Щодня переконуюсь, що люди, які правильно визначають свої цілі та вміють їх реалізовувати, живуть набагато кращим життям, ніж ті, хто просто пливе за течією. Тому я вважаю, що досягнення своїх цілей – це дуже важливий навик, і хочу поділитися своїми знаннями і досвідом про його здобуття. Давайте разом хотіти і досягати більшого!»

Реєстрація : https://forms.gle/CyNfxLpaD4sS3b326