Чітка диференціація з-поміж конкурентів та маcштабування своїх цінностей є проблемами для більшості компаній, проте в продукті вони відчуваються найбільш гостро.

Успіх компаній зазвичай забезпечується комплексним рішенням, обов‘язковим елементом якого є правильно побудований бренд. Адже, часто те, що робить бренд успішним не лежить на поверхні, а ховається в деталях емоційного зв‘язку зі своїми клієнтами та працівниками.

26 листопада на події “Створення цілісного бренду, як запорука успішної компанії” поговоримо про:

* Що означає цілісний та правильно побудований бренд;
* Що таке бренд сесія та для чого вона потрібна бізнесу;
* Методологія та інструменти для визначення правильного позиціювання та диференціації бренду;
* Масштабування цінностей компанії через бренд;
* Зв‘язок бренду з сервісним дизайном і, як наслідок, успіхом в продукті;
* Сайт технологічної компанії, як частина маркетингової комунікації, інструмент продажу послуг та залучення нових талантів;
* Приклад успішних та неуспішних брендів, помилок в позиціонуванні.

Лекція буде корисною для власників бізнесу, стартаперів, маркетологів та усіх, кого цікавить створення та підтримка цілісного бренду, який закохає в себе користувачів.

Спікери:

Victor Fedyuk — арт-директор та засновник дизайн агенції Qubstudio
Ви абсолютно точно бачили бренди та лого зроблені його руками. Від логотипу Львівського Аеропорту до ребрендингу ресторанів “Челентано”.
Його роботи неодноразово вигравали дизайн нагороди за свою автентичність. Також Віктор приймав участь у побудові брендів та візуальних комунікацій таких техногічних компаній, як PLVISION, SoftFormance, Temy, Ukiepro та багатьох інших.

Sasha Hordiyenko— Бізнес-аналітик в Qubstudio
Працює на перетині бізнесу та креативу, відповідає за структурування бізнес-моделей, проведення бренд сесій та емпатію до користувачів.
Працювала з проєктами та бізнесами різного розміру, від стартапів та установлених бізнесів до систем Prozorro та Prozorro.Продажі.

Вартість квитків:
200 грн. – стандартний
100 грн. – для студентів
250 грн. – в день події

Дата проведення: 26 листопада
Локація: Startup Depot (м. Львів, вул. Весняна 4)
Контакти: tk@startupdepot.lviv.ua | +38 (096) 34 90 446