Скетчінг – це техніка швидкого малюнка в змішаній техніці з використанням різноманітних матеріалів. Зазвичай скетчі створюються як замальовка свого першого враження про побачене. Звучить неоднозначно, але в сучасному світі важлива швидкість та можливість відірватися від гаджетів та зробити щось справжнє власними руками.

Що можна намалювати на майстер-класі скетчінгу?

На майстер-класі скетчів Ви можете малювати, інтер’єр, людей, смаколики та навколишні об’єкти. Згодом, Ви зможете робити гарні замальовки за чашкою кави, поки чекаєте друзів або у поїздках, поки розглядаєте пам’ятки.

Майстер-класи скетчінгу будуть корисними для всіх, хто часто не знає з чого почати свій творчий шлях, адже тут немає часу розмірковувати – треба діяти!

Вас чекають незабутні емоції та море позитиву. Перевага цих майстер-класів полягає в тому, що володіти художніми навичками та мати художню освіту не потрібно! Головне – Ваше бажання творити! Досвідчений художник допоможе кожному і покроково розповість про процес роботи. Всі матеріали вже чекають на Вас в студії.

Арт-студія “Ліхтарик” запрошує вас на майстер-клас із скетчінгу.

Дивізом цієї техніки малювання можна проголосити слова: «Побачив цікаве – зробив начерк». Подібне малювання стане цікавим дітям, молоді та дорослим, усім, кого приваблюють подорожі, активне життя та свобода поглядів.