Вже у листопаді в шести містах України відбудеться Школа культурного менеджменту та креативних індустрій. Маєш ідеї крутих мистецьких проектів або хочеш перейти на новий рівень у своїй творчості, але відчуваєш, що бракує знань? Не гай часу, подавайся!

Для кого цей проект?

Для художників, ілюстраторів, фотографів, дизайнерів, урбаністів, усіх, хто займається візуальним мистецтвом та хоче реалізовувати масштабні арт-проекти. А також, працівників культури, які прагнуть розвивати мистецтво та креативні індустрії у своїх містах та селах.

Чого ти навчишся на Школі культурного менеджменту?

Навчання складатиметься із двох етапів. На першому ти поїдеш на один із чотириденних тренінгів до Вінниці, Кам’янець-Подільського, Слов’янська, Полтави чи Харкова. Там ти:
– дізнаєшся про проектний менеджмент у мистецтві;
– навчишся знаходити кошти та займатись фінансовим плануванням арт-проектів;
– зрозумієш як зробити свій проект медійним і популярним;
– зможеш знайти партнерів для втілення своїх ідей.

На другому етапі навчання 100 найактивніших учасників та учасниць зустрінуться в Івано-Франківську. Протягом двох днів, вони знайомитимуться, спілкуватимуться, разом розроблятимуть проекти, а також стратегію розвитку мережі арт-менеджерів в Україні.

По завершенню проекту ти отримаєш не тільки практичні навички роботи з мистецькими проектами, а й знайдеш людей, які допоможуть реалізувати найамбітніші з твоїх ідей.

Детальніше про Школу

Загалом, у межах Школи культурного менеджменту та креативних індустрій відбудеться 5 тренінгів із проектного менеджменту у Харкові (із 5 по 8 листопада), Кам’янець-Подільському (із 5 по 8 листопада), Слов’янську (11-14 листопада), Полтаві (із 17 по 20 листопада) та Вінниці (із 17 по 20 листопада). Фінальна нетворкінгова зустріч відбудеться в Івано-Франківську 26-28 листопада.

Участь у Школі безкоштовна. Організатор(к)и компенсують учасникам та учасницям транспортні витрати, забезпечують проживання та базове харчування у місті, де проходитиме тренінг. Заповнити реєстраційну форму та обрати місто, у якому ви б хотіли пройти навчання, можна за https://cutt.ly/KedoUc2 . Встигніть заповнити форму участі до 7 листопада.

Проект “Школа культурного менеджменту та креативних індустрій” реалізують Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб” та Молодіжна організація “СТАН” за підтримки “Українського культурного фонду”. Партнерами проекту є Асоціація “Культура та креативність” та громадська організація ”Культурний ді@лог”.