У нас знову стартує курс, що поліпшить ваші знання про догляд за шкірою. Йтиметься про найрізноманітніші процедури та ін’єкції, які сьогодні дуже популярні, їхню користь і шкідливість та те, як ви можете попіклуватися про свою шкіру самі (поговоримо про домашній догляд).
Поглиблений інтенсив-курс, який допоможе вам зберегти в хорошому стані шкіру, проведе лікар-дерматолог та косметолог Грицьків Христина, яка має близько 10-ти років досвіду.
Це вже третій набір Школи догляду за шкірою.
Люди часто приступають до лікування шкіри, коли вона вже у вкрай занедбаному стані. Ми пропонуємо змінити підхід і дізнатися про те, чого зі шкірою робити не можна, а що, навпаки, покращить її стан.

Курс складається із чотирьох зустрічей:
* Шкіра як орган: будова, функції.
Тут поговоримо про найпоширеніші дерматологічні захворювання, основні правила вибору косметолога, від чого залежить ціна на косметичні послуги.

* Міфи про косметику, догляд за шкірою обличчя та тіла, процедури.

* Вплив зовнішніх чинників на стан шкіри.
Догляд за шкірою в домашніх умовах: обов’язкові етапи догляду залежно від типу шкіри, сезону, стану шкіри, огляд при певних шкірних захворюваннях.

* Усе про салонні процедури: лікувальні, доглядові, коректувальні.

Чому користуватися дитячим кремом не можна, чи небезпечним є ботокс та як зберегти шкіру здоровою, молодою та привабливою.
Старт 14 листопада.
Кількість занять – 4.
Ціна курсу – 500 грн.
Реєстрація обов’язкова: https://docs.google.com/forms/d/1kPE6bYkjoYIhmsLW0zXm0Pi5F9AjZrRpeeV-RXG0N9c/edit
Докладно за номером: 0987684216