Вже четвертий рік поспіль Школа права УКУ розпочинає набір на сертифікатну програму з ІТ-права. Учасники матимуть змогу навчатися у найкращих українських та закордонних експертів-практиків у галузі ІТ-права, одним з яких є Чарльз Вайтхед, професор Cornell Tech Law School.

Дедлайн подачі заявки: 26 вересня
Тривалість програми: 27 вересня – 16 грудня 2019 року

Цього року організатори та викладачі підготували оновлену та модернізовану програму, яка стартуватиме у Львові та триватиме впродовж осіннього семестру — з вересня по грудень 2019 року. Під час неї учасники матимуть змогу взяти участь у семи модулях, які проводитимуться англійською та українською мовами на теми права у технологічних бізнесах. Зокрема, вестимуться інтенсиви з питань захисту інтелектуального права у стартапах та персональних даних, розглядатимуть найкращі практики структуризації ІТ бізнесу у США та Україні.

Подати заявки можуть:
– юристи, які цікавляться технологіями та прагнуть працювати в ІТ сфері;
– студенти-правники, які бачать своє майбутнє у розвитку тех права;
– власники або ж керівники таких бізнесів.

Участь коштуватиме $699. Однак в нас є знижки! Для членів АПУ та працівників компаній, які входять до Львівського ІТ Кластеру, а також для випускників інших сертифікатних програм УКУ відповідно діють знижки 10% та 20%.

Генеральним партнером цьогорічної програми є AEQUO Law Firm.

Детальніше про Програму, її зміст та експертів можна дізнатися на офіційній веб-сторінці – http://itlaw.ucu.tilda.ws або поставити запитання https://www.facebook.com/law.ucu/