Абстрактний живопис пройшов червоною ниткою через усе мистецтво 20 століття, коли найвидатніші художники прагнули відійти від предметного, реалістичного живопису та поринути у фантастичний світ абстракції. Саме таке занурення в абстрактне мистецтво чекає Вас на майстер-класі з рідкого акрилу.

Fluid art – це новий різновид абстрактного живопису, суть якого полягає в розливанні акрилових фарб на полотні, при цьому фарби різних кольорів змішуються між собою та з додаванням клею та інших речовин створюють живописні ефекти.

Фарба в техніці fluid art, що розтікається на полотні, створює узори, які чекають, щоб автор їх розпізнав та трактував по своєму, зробивши необхідні штрихи для завершення композиції.

Для кого підходить майстер-клас живопису рідким акрилом?

Майстер-клас живопису рідким акрилом доступний абсолютно всім! Одна з найбільш розповсюджених причин чому люди, які хочуть малювати, не малюють – полягає в невпевненості у власних силах, не знанні основних технік та прийомів побудови об’єктів на полотні. Техніка рідкого акрилу вирішує усі ці питання. Тут не треба робити складних побудов, достатньо включити фантазію та дозволити фарбі створювати неповторні образи, розтікаючись на полотні.

На майстер-клас fluid art можна приходити для святкування Дня народження або інших важливих дат. Живопис рідким акрилом прекрасно підійде для творчого романтичного побачення. Спільне заняття живописом допомагає краще зрозуміти один одного.

Живопис рідким акрилом – це ідеальний варіант корпоративного майстер-класу, якщо Ви не впевнені чи малюють Ваші колеги. Рідкий акрил не потребує особливих знань та навичок і легко дається навіть початківцям. Веселий та творчий майстер-клас живопису рідким акрилом – це не лише гарно проведений час разом, але й ціла серія інтер’єрних картин для офісу.

Ми рекомендуємо майстер-класи з fluid art в якості team-building. Малюючи разом, ви можете розкрити свої таланти, а легкість та простота такого малювання дозволяє бути впевненим у своїх силах та розкриває творчий потенціал кожного учасника майстер-класу.

Що можна намалювати на майстер-класі рідкого акрилу?

Живопис рідким акрилом не передбачає вибору композиції та чіткого слідування плану її виконання. Ця техніка скоріш інтуїтивна та спрямована на експеримент. Кожен Ваш рух та нахил полотна створює неповторні візерунки, лінії та кольорові поєднання. Врешті, виходить картина, яку неможливо повторити. Картини fluid art відображають Ваш настрій в момент майстер-класу. Ми радимо підбирати колорит картини згідно з колоритом кімнати, в якій Ви плануєте її повісити. Наші професійні художниці допоможуть Вам визначитись з поєднанням кольорів на полотні.

Чи можна одразу забрати картини з собою?

Fluid art потребує використання дійсно рідкого акрилу, тобто фарбі треба час щоб засохнути. Залежно від кількості фарби на полотні картини висихають протягом одного-двох днів. Після цього картини стануть окрасою Вашого дому або офісу.