Владислав Орлов — арт-директор в Bаchoо. Пройшов шлях від фрілансера до штатного дизайнера, а потім і арт-директора. Відповідає за розвиток команди і займається розробкою цифрових продуктів: від сайтів до складних сервісів і мобільних додатків.

Figma — досить новий інструменті, який швидко набуває популярності. Він об’єднав у собі функції графічного редактора Sketch, контроль версій і бібліотек Dropbox, а також всю силу прототипування, презентацій та передачі проектів InVision. В одному з останніх оновлень також додалася функція Smart Animate, яка дозволяє всередині програми створювати анімації для інтерактивних прототипів. Це дає дизайнерам можливість збирати анімований дизайн прямо «з коробки», не використовуючи інших інструментів.

На воркшопі розберемо:

— як ефективно і швидко створювати клікабельні прототипи для проектів будь-якого розміру: від лендингів до комплексних продуктів;
— способи взаємодії з прототипом на різних пристроях і «тригери»;
— приклади популярних взаємодій у вебі і додатках;
— створення і налаштування анімації при переходах між ключовими екранами.

Воркшоп підійде тим, хто вже знайомий з Figma і хоче навчитися «вдихати життя» в свій дизайн або просто налагодити процес створення клікабельних прототипів. Буде цікавий як продуктовим, так і дизайнерам з агенств.

Мова виступу: російська.

На воркшопі вам знадобиться власний ноутбук та аккаунт в Figma (достатньо безкоштовної версії).