Хочете навчитися малювати так, щоб не лише бачити готовий результат, а й буквально відчувати його на кінчиках пальців? Обирайте пастель! Цей різновид живопису передбачає тісний контакт пальців з папером та олівцями, адже нанесені лінії та штрихи потрібно гарно розтушувати. Навчитися малювати в цій техніці можна на майстер-класі пастельного живопису в Києві саме такі регулярно проводяться в арт-студії “Ліхтарик”.

Пастель – це художній матеріал, у вигляді спресованих фарб, які мають форму брусочків або олівців. Основою для пастельного живопису слугує різнокольоровий пастельний папір, який надає вирішального колористичного акценту майбутній картині.

Пастельний живопис: майстер-клас в Києві

Техніка малювання пастеллю може бути дуже разноманітною: від розтушовування до нанесення чітко означених штрихів. Відповідно, і результат може бути кожного разу іншим! Не хвилюйтеся, якщо ви не маєте відповідного досвіду, адже пастель “вибачає” невеликі огріхи – навіть малюнки початківців завжди виглядають дуже ефектно.

На наших майстер-класах у вас буде нагода:

  • Познайомитися з історією виникнення пастелі – техніки, яку обожнювали художники Леотар та Дега! Цікаво, що останній не лише полюбляв малювати пастеллю балерин та купальниць, а й ввів моду на ескізні картини, які зараз називаються скетчами.
  • Дізнатися про основи колористики і навчитися застосовувати нові знання. Палітра пастелі дуже широка, а малюємо ми на різнокольоровому папері формату А3 – завдяки цьому відразу задається колористичний акцент для майбутньої картини.
  • Спробувати попрацювати з пастеллю різними способами. Справа в тому, що пастельні олівці за своєю структурою нагадують крейду – їх можна розтирати пальцями на папері або наносити виразними графічними штрихами. Таким чином створюються найрізноманітніші художні ефекти, які надають картині бажаного настрою.

Пастельний живопис – один з найкращих видів живопису для початківців, а це означає, що Ви сміливо можете обирати його для творчого майстер-класу на свій День народження або іншої важливої події. Адже, навіть якщо Ваші гості не вміють малювати, пастельний живопис дасть їм можливість створити прекрасні картини.

Майстер-клас пастелі в Києві має вільну тему – малюєте, що забажаєте, можна навіть принести свій зразок для відтворення. Такі заняття будуть цікаві як людям з певним художнім досвідом, так і початківцям. В особливій мистецькій атмосфері нашої студії ви відкинете всі турботи і повністю зануритесь у творчий процес, тому приходьте до нас і насолоджуйтесь мистецтвом!