Мозаїка – це справжній живопис із кольорових камінців, керамічних плиток чи смальти. Мистецтво мозаїки виникло дуже давно, а особливого поширення набуло в часи Римської імперії. Вироби з мозаїки не лише дуже красиві та естетичні, а ще й довговічні.

Уявіть: ви берете кольорові скельця, що виблискують на світлі, і власноруч починаєте створювати красиву, а головне – неповторну річ! Візерунок буде стовідсотково унікальним, адже відтворити кольорову гаму та комбінацію елементів вдруге вже не вдасться нікому, навіть Вам самим. В цьому й полягає головна цінність викладених мозаїкою предметів – це завжди ексклюзив! Зацікавились? Тоді заходьте до нас! Арт-студія «Ліхтарик» запрошує всіх бажаючих відвідати унікальне творче заняття з мозаїки в стилі Гауді.

Про що ви дізнаєтесь на майстер-класі з мозаїки?

Викладання мозаїчних візерунків – процес трудомісткий, проте захоплюючий. Майстри нашої студії розкриють вам всі тонкощі та секрети створення гарного та якісного виробу. На майстер-класі з мозаїки в Києві ви зможете створити неповторний кольоровий дизайн для фото рамки.

Відвідавши такий майстер-клас, ви познайомитесь із технікою роботи, почнете розбиратись в матеріалах та інструментах, що використовуються, та найголовніше – з легкістю зможете повторити вдома засвоєні в художній студії прийоми.

Що можна прикрасити мозаїкою?

Варіантів для застосування цієї техніки можна вигадати чимало: це декорування і посуду, і невеликих предметів інтер’єру, і навіть меблів. Ви не лише освоїте новий для себе вид творчості, а й зможете насправді змінити вигляд вашого дому. А ще предмети, викладені мозаїкою, стануть чудовим подарунком для найрідніших – потіште друзів, родичів чи колег оригінальним сюрпризом!

Нам завжди цікаво організувати творчий майстер-клас на Вашому Дні народженні. Мозаїка ідеально підходить для творчого романтичного побачення, адже мозаїка доступна кожному та не потребує особливих навиків.

Ми залюбки організуємо такий майстер-клас для Вашого затишного корпоративу.

У студії «Ліхтарик» створені всі умови для занять з мозаїки, тож приходьте і переконайтеся, що ви можете творити не гірше, ніж Гауді!