Ми цілий рік каталися Україною і вже скучили за київською спільнотою. Тож 8-ий фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival пройде якось так:

3 дні, 2 локації, лекції мудреців сфери креативу і комунікацій, покази української та світової соціалки, конкурсна програма з нагородженням і гульками, соціальне кіно і головна плюшка, чи то навіть батонище цьогорічного фестивалю – хакатон соцреклами (бо можна вічність слухати лекції, а так і не народити пристойного контенту).


Як не загубитися?

Отже, у нас 2 локації.

25 і 26 жовтня будуть дуже серйозні лекції у 1991 Civic Tech Center (вул. Мечникова, 2, БЦ Парус (18 поверх), а 27 жовтня – покази, нагородження, позаконкурсна програма від Golden Drum, хакатон і нон-стоп спічі мудреців реклами і комунікацій у InLight Studio – Фотостудия Инлайт (метро Васильківська, вул. Козацька, 122).

ПРОГРАМА: http://www.molodiya.com.ua

Для чого все це?

Ми – майданчик, який об’єднує креаторів і третій сектор, бо наша команда абсолютно переконана у дієвості обох спільнот. Коли ж вони єднаються – народжуються дуже годні комунікації для соціальних змін. Тож лупаймо, шановні.

Вхід на усе, як завжди, вільний. Тільки просимо реєструватися (клікайте на сайті). Звісно, ви спокійно зайдете у будь-який час і без реєстрації, але з нею нам буде легше організувати простір.

На локації буде чай та їжа, головне не забувайте свої багаторазові чашечки/термоси.

Дякуємо, що ви з нами 🖤
.
.
Якщо хочете щось втнути на фестивалі, смикайте
Irin Zadorozhna, якщо хочете партнеритись, смикайте Natalia Shevchuk