Дмитро Білкун — product marketing manager в компанії MacPaw. Очолює маркетинг продукту Gemini Photos: Gallery Cleaner — перший великий продукт компанії на iOS. Працює в маркетингу більше 8 років. Спеціалізується на дослідженнях ринку, пошуку попиту, створенні продуктового позиціонування та маркетингової стратегії.

«Створення великого і успішного продукту — довга і непроста пригода. На кожному кроці нас підстерігають проблеми, які потрібно ефективно вирішувати, щоб не потонути в них самих. Гарна новина полягає в тому, що більшість цих проблем передбачувані і вже були так чи інакше вирішені людьми.

При створенні та запуску додатка Gemini Photos, набив неймовірну кількість гуль і отримав тонну досвіду, яким буду ділитися на лекції. Будемо говорити про те, як спланувати роботу і пройти шлях з мінімальними втратами і максимальною віддачею».

Конкретніше розберемо як спроектувати продукт, потрібний ринкові, ідентифікувати/валідувати проблему та порахувати ТАМ/SAM. Навіщо нам взагалі позиціонування та месседжинг. Як вийти на ринок і що робити коли все йде не за планом (а так і буде швидше за все ). Подивимось як створити Go To Market Strategy, якою можна користуватися, та спланувати soft launch здорової людини. Що робити з першими тестами, метриками, грошима і зворотнім зв’язком. Розглянемо 4 Р, про які ми забули, або як меми допомагають заробити мільйон. Та чому не варто обмежувати маркетинг аквізішеном.

Обговоримо:

— Як знайти попит і визначити цільові сегменти ринку;
— Як створити пропозицію для ринку, щоб твій продукт був комусь потрібен;
— Як запустити продукт і почати ефективно вчиться на помилках;
— Як масштабувати продукт до великої історії.

Буде цікаво: продакт-менеджерам, маркетологам і підприємцям.

Мова виступу: російська.