Прийдіть з ідеєю – вийдіть із бізнес-моделлю!
Лекції, пітчинги та індивідуальні консультації команд із менторами із соціального підприємництва, маркетингу, фінансового моделювання, реклами та PR, управління людськими ресурсами.

60 соціальних підприємців і тих, хто прагне працювати в соціальному бізнесі, сформують команди. Під керівництвом менторів ідеї за два дні переростуть у бізнес-моделі. Ви будете навчатися, творити, змагатись і дивувати. Команди-переможці отримають приз – запрошення на 12-тижневий Акселератор соціального підприємництва SELab, який відкриває двері до запуску чи масштабування соціального підприємства, до інвестицій і вигідних партнерств.

КОГО МИ ШУКАЄМО?
Людей, які переймаються певною соціальною проблемою, і хочуть вирішити її бізнес-методами. Тобто заробляти на піклування про тих, кого любиш, на те, у що віриш, –замість просити допомоги.

Це можуть бути проекти соціального бізнесу про:

– працевлаштування, профорієнтацію, розвиток власної справи для юних і літніх, для людей з інвалідністю, для молодих батьків, для випускників інтернатів, людей у складних життєвих обставинах, ветеранів АТО – тобто можливість заробляти людям, яких неохоче беруть на роботу «звичайні» працедавці;
– догляд і дозвілля для тих, хто не може самостійно виходити з дому;
– IT-стартапи, які допомагають вирішувати проблеми уразливих груп;
– догляд за тваринами;
– розвиток творчості та спорту;
– бізнеси, які спрямовують понад 20% чистого прибутку на соціальні ініціативи;
– інноваційні стартапи, спрямовані на розв’язання глобальних соціальних проблем;
– еко-бізнеси (безпечна для довкілля утилізація або переробка вживаних речей та матеріалів.