Люди у всьому світі настільки полюбляють каву, що навіть винайшли так званий coffee-art та почали нею малювати!

Сьогодні кавовий живопис – це напрям у сучасному мистецтві, який передбачає створення монохромних картин, використовуючи в якості фарб каву, какао та корицю. Кавовий живопис стає дедалі популярнішим. Це так чудово і так оригінально: заварити філіжаночку міцної ароматної кави, але не смакувати її, як звикли, а занурити в неї пензлик і створити шедевр на папері.

Художниці арт-студії «Ліхтарик» у Києві знають, як працювати кавою на папері, та з радістю навчать цьому й Вас. На майстер-класі Ви дізнаєтесь, яка кава найкраще підходить для малювання, як створювати різні відтінки кольору на папері та які допоміжні ефекти додають кориця та какао.

Живопис кавою схожий на акварельний, він так само є кропіткою роботою. Кольорова гама кавової палітри містить кольори від світло-жовтого до темно-коричневого, а вони, у свою чергу, чудово передають на картині ефект старовини. Деякі художники зізнаються, що кавою найкраще малювати історичні пам’ятки, вулиці старих міст, архітектуру та гори. Але кавовий живопис не має обмежень у виборі композиції.

Майстер-клас з кавового живопису здивує тих, хто давно захоплюється малюванням, і порадує новачків, що востаннє тримали пензлик ще у школі. Досвідчений майстер кожному приділить увагу, поділиться секретами техніки та надихне на створення власного шедевру.

Майстер-клас у Києві є не просто творчою практикою. Кавовий живопис є одночасно і арома-, і арт-терапією. Аромат улюбленого напою створює затишну атмосферу, пробуджує фантазію та надихає на приємні образи. А медитативний процес малювання занурює людину у її внутрішній світ, відволікає від буденних проблем та розкриває нові грані її творчих здібностей. Хто знає, можливо, відтепер кожен ваш сніданок прикрашатиме нова кавова ілюстрація?

Кавовий живопис – прекрасна альтернатива запрошенню на каву в якості першого побачення. Майстер-клас кавового живопису – це креативно, захоплююче, атмосферно та романтично. Запрошення на таке побачення буде точно не банальним, а саме побачення запам’ятається оригінальністю.

Майстер-клас з кавового живопису користується популярністю при святкуванні днів народження. Це один із найпопулярніших виїзних майстер-класів нашої студії. За рахунок легкості цієї техніки, такі майстер-класи замовляють в офіс або на корпоратив.

Тож приходьте до нас на каву – малювати та релаксувати.