“Кохання, вигорання чи банальна лінь? Що заважає працівнику рости та розвиватись?”
Ця цікава та дуже важлива тема буде розглядатися 11 грудня фахівцями IT сфери та кваліфікованим психологом.
Як діяти у незручних ситуаціях, як попередити вигорання та апатію до роботи, і саме головне – як вчасно зауважити та виявити серйозну загрозу для роботи компанії у поведінці, іноді – взаємодії, працівників в офісі.
Аудиторія, яку запрошуємо – HR-ри з IT сфери, працівники інших спеціальностей з ІТ які взаємно комунікують, а також HR-ри не зі сфери, власники ІТ компаній.
Це корисно та пізнавально – почути не вигадані історії колег, а також думку кваліфікованого спеціаліста з психології, чому і на якому етапі перебування в компанії працівник не хоче розвиватися і його влаштовує дане положення речей.
Але чи влаштовує таке положення речей компанію?
На чиєму боці має бути HR та як йому діяти?
Приходи та дізнайся!

Спікери:
Lesya Bobyk, HR Business Partnership Director, SoftServe
17 років в професії HR
14 років – досвід роботи в компанії SoftServe і більше 10-ти з них – на управлінських позиціях HR команд – від 2 до 150 людей.
Ініціація та практика запуску HR-функцій з нуля:
☑️Recruitin
☑️HR Marketing
☑️Talent Management
☑️Global Mobility Program
☑️Compensation&Benefits Management.
HR-проекти беруть участь в номінаціях HR Brand і отримують високі визнання. Зокрема, проект AbilitonTM People Solution, зайняв 1-ше місце в номінації, Україна. А компанія SoftServe займає лідируючі позиції як Кращий роботодавець України протягом останніх років.

“Вірю, що HR має випереджати «завтрашню» потребу компанії, лише тоді – це про партнерство у бізнесі. Кроки дуже прості: допомагати переводити дефіцити в компанії в потреби, потреби трансформувати в запити, а запити в рішення. В протилежному випадку ця функція перетворюється на службу невідкладної допомоги, яка нашвидкоруч мотає бинти рішень, на місця, які вже дуже болять. Також на власному досвіді отримала переконання, що HR організація в бізнесі відповідає рівно за скільки, скільки готові взяти на себе відповідальності HR лідери і їх команда.
Зараз працюю на посаді HRBP Director в компанії SoftServe. Є HRBP для Senior Leadership команди, займаюся розвитком HRBP команди і компетенції та HRBP сервісу для лідерів компанії. Поєдную також ролі HR консультанта, ментора, тренера, фасилітатора, організаційного коуча (WAPP)”

Kateryna Hirna, Head of HR Department, CoreValue Ukraine
☑️Магістр з управління персоналом та організаційного розвитку LvBS.
☑️12 років досвіду в ІТ в ролі виконавця та менеджера у сфері адміністрування, рекрутингу та HR.

“Займаюся розробкою HR процесів, стратегій, адаптаційних, мотиваційних та навчальних програм, а також внутрішніми комунікаціями, організацією подій, розвитком корпоративної культури та бренду компанії.
У вільний час займаюся консультуванням та допомогою молодим спеціалістам”.

Юліана Собчук, засновниця, тренер Школа комунікації YUSO, психолог.
Тема: “Емоційне вигорання працівників. Профілактика і методи протидії.”
Спеціалізація Юліани:
☑️міжособистісне спілкування
☑️психологія
☑️ефективна комунікація
☑️міжособистісні взаємини
☑️комунікація в команді
☑️управління конфліктами
☑️робота з емоціями.