20 грудня, у п’ятницю запрошуємо вас на семінар від компанії © Kovba Consulting для засновників та керівників бізнесу.

Семінар складається з трьох модулів.

В першому слухачі отримають теоретичні базові знання фінансового обліку та звітності, без яких неможливе управління грошовими потоками будь-якого підприємства.

Другий модуль – практичний, де ми разом побудуємо єдиний управлінський звіт – United-звіт, який точно та прозоро демонструє всі аспекти фінансового стану, вартості та проблем в управлінні представленої компанії.

Третій модуль теж практичний. Це створення фінансової системи United-план для автоматичного планування та бюджетування роботи компанії на майбутні періоди.
Адже, для розробки стратегії компанії на наступні роки ви повинні розуміти, на яку суму коштів ви можете розраховувати в цей період.
Тому система United-план дозволяє не лише прогнозувати оборот та витрати майбутніх періодів, а й показує, скільки коштів потрібно для обслуговування планових продаж, яке джерело фінансування потрібно вибрати, яка сума прибутку повинна залишитись в обороті і т. д., а головне, на яку суму дивідендів можуть розраховувати засновники.
Крім того, за допомогою United-плану, можемо виставити планові показники KPI менеджерам по напрямкам та керівникам компанії.

На завершення, ви отримаєте книги від автора серії “Базовий фінансовий менеджмент”, як конспект по пройденому матеріалу.
United-звіт

Компанія © Kovba Consulting розробила систему фінансової звітності, що називається United-звіт – це візуалізація основних звітів та головних показників на одній сторінці, що дозволяє отримати інформацію про фінансовий стан компанії за секунди.
Крім того, це система, що дозволяє автоматично планувати фінансові потоки.
Адже недостатньо мати лише план продаж та витрат.
Ми повинні в прогнозах бачити потребу у фінансуванні, чи достатньо власних коштів, наскільки великі касові розриви та чи можемо ми дозволити собі мати банківські кредити, в яких розмірах та з якою вартістю.
Прогноз повинен оцінити вартість вашої компанії на кінець періоду та можливість вилучення дивідендів.
Система планування є максимально автоматизованою. Адже, зміна одного, здається, незначного вхідного показника змінює чистий прибуток всієї компанії.
United-звіт – це відповідь на всі фінансові питання. Це система, що дозволяє показати, які зміни відбуваються з фінансами зараз та будуть відбуватися протягом планового року, що дозволяє:
· швидко реагувати на зміни ринкової кон’юнктури;
· професійно балансувати між прибутковістю власного капіталу та фінансовою незалежністю;
· дозволяє прийняти рішення про суму залучення зовнішніх позик та оцінити вплив цих зобов’язань на ефективність компанії;
· дозволяє знайти межу величини дивідендів для власників без значної втрати ліквідності;
· дозволяє оцінити вартість компанії та її місце в на ринку.

І головне, United-звіт – це не програма, за яку Вам доведеться платити кошти. Це методологія звітності, розроблена в консалтинговій компанії та буде представлена на семінарі, і яка може бути використана у Вас, незалежно від напрямку бізнесу.

Щоб отримати достовірний стан фінансових справ, Вам не потрібно мати спеціальну фінансову, економічну чи бухгалтерську освіту. Прийдіть і переконайтесь в цьому.

Тривалість – 1 день, вартість – 2308 грн
(Квиток включає: навчання, методички, напої, обід-фуршет)
Квитки тут – https://tickets.eventssion.com/order/5dd2516cd934a30001f0fe43