Ебру – це стародавня турецька техніка малювання на воді спеціальними не тонучими фарбами, які виготовляються з природніх компонентів. Медитативний процес створення візерунку на воді та його перенесення на папір передає ваш настрій та кожен рух. Тут не можна помилитись, адже кожен Ваш рух народжує саме той візерунок, який має бути на картині.

Східна техніка живопису на воді – ебру доступна кожному. Це не лише техніка малювання, а також свого роду філософія. Східні люди вміють цінувати творчий процес та шлях, який проходять тут і зараз. Саме цьому вчить ебру.

Спеціальні фарби додаються у попередньо приготовану загущену воду та перемішуються за допомогою шила і гребня, створюючи казковий абстрактний світ, в якому кожен побачить щось своє.

Які фарби потрібні для живопису на воді? – ми часто чуємо це питання.

Для ебру використовуються спеціальні рідкі фарби на основі пігменту, води та жовчі. Крім того, малюнки на воді потребують спеціальних матеріалів: густої води, спеціальних фарб, шила різного розміру, гребня та пензлів.

Майстер-класи ебру користуються популярністю в якості святкування Дня народження, де гості малюють подарунки іменинниці. Живопис на воді – це прекрасний майстер-клас для дівич-вечора.

Ми часто проводимо майстер-класи ебру на конференціях та семінарах, де гостям треба відволіктися ненадовго, адже ебру – це швидка живописна техніка. Особливо приємним є те, що малюнки можна перенести на папір та одразу забрати з собою.

Запрошуємо вас поринути в світ східної краси разом з професійними художниками, які відкриють вам таємницю малювання на воді, яка однаково цікава для дітей та дорослих.