Анастасія Туманова — співзасновниця School of ME. Сертифікована спеціалістка з управління складними системами (Human System Dynamics Institute). Практикує дизайн-мислення у роботі та житті вже 6 років. Має 10 років досвіду роботи в сфері інформаційних технологій і 12-річний досвід роботи в громадських організаціях. Консультантка з організаційної психології, гештальт-підхід.

Коли ми чуємо про інструменти дизайн-мислення, то одним з аргументів до їх використання є спрощення та здешевлення розробки. Тільки після першого етапу і «виходу в поле» дизайн-мислення більше асоціюється з хаосом і виникає питання «Навіщо ми вирішили так створювати продукт?». І дуже важко розібратися з усією інформацією, прийти в команді до вирішення певної проблеми. Адже, працюючи над створенням продуктів, сервісів ми весь час зустрічаємося зі змінами та трансформаціями і в той же час намагаємось залишатись в стабільності і визначеності.

На воркшопі ми розберемо кілька інструментів і підходів, які можуть дати певний алгоритм у прийнятті рішень і відчути впевненість в правильності цих дій, допоможуть навести порядок у себе в голові, виставити пріоритети і адекватно спілкуватися з командою.

Обговоримо:

— Принципи роботи в умовах невизначеності;
— Зміни, їх види. Як відбувається цикл складних змін;
— Коли і як нам слід адаптуватися;
— Індивідуальне застосування інструментів в роботі із складними системами на особистих кейсах.

Буде корисно: project/product менеджерам, маркетологам, креативникам, сервіс-дизайнерам, UX-дизайнерам.

Тривалість воркшопу — з 11:00 до 18:00.

У вартість воркшопу входять одна менторська сесія протягом місяця та зустріч з учасниками через місяць після події.

Мова проведення: українська.