Оля Красько — senior UX researcher. Працює в міжнародній команді Product Design & Research в OLX Group і відповідає за дослідження в Україні, Казахстані та Узбекистані. Спеціалізується на якісних дослідженнях і фасилітації воркшопів.

«Програма дослідження — це дуже недооцінений етап дослідження і, мабуть, один з найважливіших. Багато дослідників пропускають цей крок через брак часу чи незнання і в результаті зіштовхуються з тим, що не впевнені чи отримані дані розкривають проблему, яку мали, і чи взагалі на ці дані можна опиратись. Крім того, досить часто дослідження потребує чіткої роадмапи та планування, а тут без попередньої підготовки не обійтись. На воркшопі я розповім про всі тонкощі підбору методів та формування вибірки, аби результати ваших досліджень завжди збігались з очікуваннями».

Обговоримо:

— що таке програма дослідження;
— чому не варто пропускати етап підготовки програми;
— основні складові програми дослідження;
— гіпотези та дослідницькі питання;
— дизайн вибірки;
— підбір методу збору інформації;
— дизайн скриптів.

На воркшопі вам знадобиться власний ноутбук.

Тривалість воркшопу — з 12:00 до 16:00.

Буде корисно: дизайнерам, які читали про дослідження, але ніколи не робили їх, а також дизайнерам , продуктовим менеджерам та маркетологам, які хочуть удосконалити свої навички планування досліджень.

Мова проведення: українська.

РЕЄСТРАЦІЯ

Заповніть, будь ласка, форму, що б ми краще розуміли наскільки цікавою для вас буде програма воркшопу:http://bit.ly/2SUA6AE