Надя Перевізник — фахівчиня з комунікацій. За освітою психолог, зробила кар’єру в піарі та медіа-підприємництві. Тому на власному досвіді знає, що таке інформаційна залежність. Надя вивчає вплив технологій на людину, цифрову залежність та поділиться своїми практичними напрацюваннями у темі.

Заглядаєте у смарфон без приводу? Відчуваєте залежність від месенджерів і потоку новин? Страждаєте від низької продуктивності — все несеться, а ви не встигаєте?

Середня тривалість перебування онлайн сучасної людини становить 6 годин і 40 хвилин, підлітки перевіряють соцмережі раз у 10 хвилин (звіт Digital in 2019, We Are Social & Hootsuite). Технології покращують життя, але й спричиняють стрес, впливаючи на нашу продуктивність.

Можливо ви чули, що успішні стартапери Кремнієвої долини обмежують своїх дітей у гаджетах? Історик Ювал Хараррі практикує цифровий детокс щороку, а режисер фільму «Бетмен» Крістофер Нолан не носить з собою мобільник. Як думаєте чому? На воркшопі, разом розберемось в темі боротьби з цифровим стресом на базі досліджень і наукової літератури.

Розглянемо:

— причини залежності від інформації;
— основи цифрової гігієни та продуктивності;
— прості, які речі рятують життя: корисні медіа-звички та як позбутися залежності.

Тривалість воркшопу — з 12:00 до 15:30.

Буде корисно — представникам креативних індустрій, особливо медіа та smm-спеціалістам, малим підприємцям та усім, хто відчуває значне зниження продуктивності після роботи онлайн.