22 жовтня Щедрий Вівторок разом з фестивалем соціальної реклами Molodiya Festival та інноваційним центром Промприлад.Реновація влаштують безкоштовний показ соціальної реклами Charity Ads у Івано-Франківську. Він розкаже про найкращі приклади благодійних акцій у світі та обов’язково надихне на добрі справи.
#ЩедрийВівторок — це Всеукраїнський день добрих справ, який цього року святкується 3 грудня. Це – глобальна інціатива та Україна стала 154 країною минулого року, яка долучилась до цієї акції. У цей день мільйони людей, сотні бізнес-корпорацій, тисячі некомерційних організацій стають частиною благодійного руху #GivingTuesday. Учасники роблять добрі справи, влаштовують акції на користь некомерційних організацій і стають благодійниками.

Минулого року ми проводили покази у Львові, Одесі, Харкові та Києві.

“Ролики готували у співпраці зі словенським фестивалем креативності Golden Drum. Більшість контенту – зі свіжих фестивальних шортлистів, – коментує Natalia Shevchuk, співзасновниця фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival. – Головна тенденція соціальної реклами цього року – акцент на правах людини (інклюзія, рівність) та захисті природи (боротьба зі змінами клімату, етичне ставлення до тварин)”.

Організатори Charity Ads сподіваються, що соціальна реклама надихне усіх людей на добрі справи заради тих людей, хто їх потребує, а можливо й на створення власної благодійної акції у Щедрий Вівторок.

#ЩедрийВівторок — це Всеукраїнський день добрих справ, який святкується 3 грудня 2019 року. У 2018 році Україна офіційно долучилася до міжнародної благодійної спільноти Giving Tuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

Вхід безкоштовний, тільки за попередньою реєстрацією