Практичний курс про те, як створювати та розвивати бренди
8-годинний авторський інтенсив від Андрія Федоріва.

19 грудня засновник креативної інвестиційної компанії Fedoriv Group Andriy Fedoriv проведе оновлений 8-годинний інтенсив для власників бізнесу, маркетологів та стартаперів.

Авторський курс «BRANDFATHER» від Андрія Федоріва — must visit для всіх, хто має бажання створити сильний і успішний бренд.
– Які вимоги сьогодні пред’являє ринок до бренду. Що користується особливою популярністю, що затребуване, а що вже неактуально.
– Які інструменти керування бізнесом краще використовувати, щоб не нарватися на маркетологів-самоучок і рекламні агентства-одноденки, які дають нульовий результат.
– Як працювати з брендами максимально ефективно. Навіть якщо бюджет мінімальний, терміни підтискають, а довірити просування бренду просто нікому.

На практиці розберемо успішні кейси розвитку брендів.
Реальні кейси.
Практичні інструменти.

Про спікера та автора курсу: Andriy Fedoriv – засновник і CEO Fedoriv Group, креативної інвестиційної компанії, до складу якої входять Fedoriv Agency, FEDORIV Hub, FEDORIV VLOG. Інвестор і Co-founder: Суперлюди, Kooperativ. В минулому топ-менеджер міжнародних агентств: Adell Saatchi & Saatchi, Bates Ukraine, холдингу Video International Ukraine, керівник United Communications Group; Голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції (2012-2016); Наймолодший володар премії «Слід у рекламі» за особистий внесок в розвиток рекламного ринку (2007).

Головний принцип Fedoriv Group – Create whatever.
Головний принцип Fedoriv Agency – Brands change business.
Brands change the world.

Дата: 19 грудня, 10:00-19:00 (Реєстрація починається о 09:00)
Місце: FEDORIV Hub, Велика Васильківська, 5.
Вартість квитків: 8 000-20 000 гривень.

Реєстрація та акредитація ЗМІ – hub@fedoriv.com
З усіх питань – 068 921 4748 (FEDORIV Hub)