Про подію

Щодня світ кидає людству нові виклики – війни, природні катаклізми, епідемії. Ми вчимося адаптуватися та адаптуємося, аби навчатися новому. Новий досвід породжує нові питання, відповіді на які шукають «всім селом» – вчені та навіжені, митці та ремісники, школярі та старці, – люди будь-якої статі, віку, віри та професії. Шукають їх і аніматори, маючи одну велику перевагу – універсальну мову. Описані анімацією їхні знахідки розуміють всі – вчені та навіжені, митці та ремісники, школярі та старці, тобто, люди будь-якої статі, віку, віри та професії.

А зустрітися всі вони можуть у на фестивалі актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM.

2892 фільмів із 75 країн світу – вражає, чи не так?
Саме таку заявок на участь LINOLEUM отримав цьогоріч. Ми ретельно відібрали найкращі, аби під час перегляду ви надихнулися кольорами та формами, підібрали рефи для власних проєктів, посміялися, трохи поплакали, щось переосмислили та сповнилися новими ідеями, а може й навіть мріями.

Кращі доробки сучасної анімації змагатимуться в трьох конкурсах – міжнародному, українському та конкурсі комерційної анімації.

А ще на вас чекає дуже насичена спеціальна програма:
– Експериментальна анімація для справжніх дослідників мистецьких форм.
– Українська ретроспектива, що вміє дивувати.
– LADIES FIRST (фільми жінок про жінок і для всього світу).
– Еротична анімація для естетів та хтивців.
– #killmeplease для сміливців.
Підбірка фільмів, присвячених темі фестивалю.
Та багато-багато іншого.

У 2021 році LINOLEUM відбудеться 1–5 вересня в гібридному форматі: покази конкурсної та спеціальних програм пройдуть офлайн у київському кінотеатрі «Жовтень», а освітня програма на АРТ Причалі. Тема LINOLEUM 2021 – «ПРИСУТНІСТЬ. БЛИЗЬКІСТЬ. ДОТИК», натхненна світовою пандемією.

Старт продажу абонементів вже зовсім скоро!