Акварельний живопис – це техніка живопису водорозчинними фарбами, які при нанесенні на папір створюють ефект легкості та прозорості.

Акварельні фарби – одні з найулюбленіших у художників. По-перше, існує багато технік роботи з аквареллю, а по-друге – з їхньою допомогою можна створити чудову картину, навіть якщо ви зовсім не вмієте малювати.

Акварельний живопис: майстер-клас в Києві

Картини, написані аквареллю, дивовижно легкі та насичені повітрям. Проте сам процес створення картин ще більш захоплюючий та таємничий. Майстер-клас акварельного живопису в Києві в арт-студії «Ліхтарик» надасть вам можливість дізнатися про особливості цього виду живопису та навчитися створювати справжні шедеври на папері.

Для акварельного живопису використовують особливий акварельний папір, який має більшу щільність та не розмокає при намочуванні. Акварельний папір має різноманітну текстуру, яка додає живописних ефектів акварельній картині.

Наші заняття допоможуть Вам освоїти наступні техніки малювання:

  • «по-мокрому»;
  • сухим пензлем;
  • «багатошарове письмо».

Кожна з цих технік має цікаві особливості, які дозволяють надзвичайно тонко передавати задуману атмосферу намальованого сюжету. Знаючи такі нюанси, ви зможете створити чудову картину власноруч!

Чим буде цікавий майстер-клас із акварелі?

Під керівництвом досвідчених художників студії ви створите власну роботу близької для Вас тематики та отримаєте професійні поради по роботі з аквареллю. До нас приходять люди різного віку та різних уподобань, але кожен з них знаходить свій спосіб відобразити особисте бачення картини аквареллю.

Впродовж майстер-класу ви будете знаходитися у незвичайному світі мистецтва та зможете відсторонитися від всіх своїх повсякденних турбот. На майстер-класі з акварелі в Києві Ви відчуєте себе справжнім художником, який із задоволенням та натхненням творить фарбами справжнє диво! Завітайте до нас, насолоджуйтеся процесом реалізації власних творчих здібностей, відпочивайте та проводьте час із користю.

Приходьте на наші акварельні майстер-класи з друзями, святкуйте свої визначні події малюючи акварельними фарбами. В такому разі Ваше свято буде незабутнім!

Майстер-класи акварельного живопису прекрасно підходять для формату творчого корпоративу. Ми залюбки допоможемо вибрати приклади, що відповідають концепції Вашого заходу та створити чудові акварельні малюнки.