Катерина Яцушек — дизайнер у Reynolds and Reyner, куратор курсу «Шрифтовий логотип» в Projector. Займається графічним дизайном, ілюстрацією, леттерінгом, каліграфією та станковою графікою.

Дводенний воркшоп, насичений практикою:

  • Робота з літерами
  • Пошук характеру букв
  • Створення шрифтової композиції

Для чіткішого розуміння того, що відбуватиметься протягом цих двох днів, розповідаємо — воркшоп виглядатиме, приблизно так:

День перший розпочнеться з невеличкої вступної лекції, після чого ми робитимемо ескізи та малюватимемо леттерінги. На цьому етапі кожен може виконувати роботу зручними для себе матеріалами (олівці, гумки, ручки, папір, усе буде. Якщо у вас є каліграфічні матеріали, можна іх взяти з собобю, але це не обов’язково).

Далі, студенти сканують свої ескізи і переводять їх у вектор, або у Фотошопі та допрацьовують до фінального вигляду. Після чого, ми переглянемо всі ескізи, разом оберемо найкращий і колективно допрацюємо його.

Протягом другого дня ми будемо переносити фінальний результат на стіну. На цьому етапі ви дізнаєтеся про багато цікавих рішень, але спойлерити ми не будемо 🙂

З собою необхідно мати:

  • Ноутбук зі встновленим Фотошопом чи Ілюстартором.

Кому це буде корисно:

  • Практикуючим дизайнерам середнього рівня. Такий воркшоп їм потрібен для підвищення кваліфікації, аби вільніше почувати себе у роботі зі шрифтам. І, як результат — виконання реальної роботи на реальній стіні, яка залишиться у нашому офісі на завжди 🙂

Фінальний результат — колективний леттерінг на стіну. Усі учасники воркшопу долучаться до створення малюнку, який ми потім перенесемо на стіну біля входу у Projector.Lviv.

Залиш свій слід на стіні, приходь на «Type it!» 😉