Команда Made in Ukraine готує принципово новий захід, який усього за два дні змінить ваші споживацькі звички. Гарантуємо

Але спочатку нагадаємо!

Сім років тому, коли започаткувався блог «У пошуках made in Ukraine», ніхто не вірив, що можна одягати та споживати якісне українське, ще й зробити це звичкою. А тепер купувати українське — нормально.💛💙

Сьогодні ми підвищуємо ставки.

🌎Ми покажемо свідомих виробників, котрі у своїй роботі не шкодять довкіллю, дбають про працівників та їхні умови праці, і загалом, разом із прогресивним людством, рухаються в напрямі 17 Цілей сталого розвитку, проголошених ООН, що означає – зберігають всі ресурси для майбутніх поколінь.

🌍 Ми запросимо найвпливовіші sustainable-ініціативи країни поділитися своїм досвідом. Ви дізнаєтесь, як підприємці та волонтери змінюють країну, щоб вона не потонула в смітті й надмірному виробництві.

🌏 Ми зробимо все, аби за два дні прищепити вам любов та звичку до сортування сміття, апсайклінгу й свідомого споживання локального та сезонного.

🌎 Ми розповімо про нові важливі тренди — циркулярну економіку та економіку подарунків😉 Повірте, це легко й весело.

🌍 А головне — навчимо вас відрізняти чесні та відповідальні бізнеси від тих, які на цьому спекулюють, щоб просто продати нам більше.

Svidomo Made — так називається нова ініціатива, яку ми впроваджуємо разом з IOM Ukraine за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна.
Все зроблене з повагою до людства, майбутнього та природи.
Бронюйте дати та приєднуйтесь!

Якщо ви і ваш бренд працюєте в цьому напрямку, реєструйтесь для участі за посиланням:
https://forms.gle/1oWPmF8v9tehqycaA

Якщо ви громадська організація або ініціатива, просуваєте заходи в напрямку свідомого розвитку, хочете запропонувати тему для дискусії чи майстер-клас, пишіть на пошту – nadia.zavialova@madeinukraine.org
з темою листа “Пропозиція для Svidomo made”