Олександр Гусаков — арт-директор в League Design Agency, дизайн-директор в The Goort Design Bureau та куратор курсу Graphic Design. Fundamentals в Projector. Спеціалізується на розробці айдентики з поглибленою експертизою в брендингу та маркетингу. Має власний YouTube-канал та Telegram-каналпро дизайн.
Портфоліо лектора.

«На цій лекції я не буду радити тобі спалити своє портфоліо чи говорити про те, що через сарафанне радіо можна працювати без оформлених проектів та пошуку клієнтів, не сподівайся. Я буду радити працювати над портфоліо ще більше і тільки ускладню цю задачу для тебе. Роботи додасться мінімум в три рази, але і результат буде відповідний. Оформлення проекту в порфоліо — такий же творчий процес, як і створення самого проекту.

Що очікувати? Поділюсь своїм досвідом та підходом до оформлення проектів та написання кейсів. Що роблю сам, а що делегую. Що виходить добре, а що погано. Як підходити до оформлення кейсів в майбутньому, а також зроблю огляд трендів в оформленні кейсів світових та великих локальних агенств».

Поговоримо про:
— портфоліо проектів;
— кейси клієнтів;
— підхід маленьких;
— підхід велких;
— проблеми і рішення.

Буде цікаво — дизайнерам, арт-директорам і маркетологам, які переймаються оформленням портфоліо.

Мова виступу: російська.