Олійний живопис – це захоплюючий та яскравий світ, який Ви самостійно створюєте на полотні за допомогою олійних фарб, пензликів та мастихінів. Олійний живопис – це саме те, що ми маємо на увазі, коли думаємо про живопис в цілому. Спробувати себе в ролі художника, створити свою неповторну картину може кожен! Майстер-клас олійного живопису – прекрасний варіант провести час з близькими, друзями чи колегами.

Запрошуємо Вас на уроки олійного живопису, де Ви поринете у світ фарб, пензликів, мастихінів та композицій. Отримуйте новий досвід, знімайте стрес, заряджайтесь позитивом та надихайтесь – пишіть картини для себе та в подарунок близьким. Наші майстер-класи з олійного живопису проходять в затишній атмосфері художньої студії на Печерську.

Якщо Ви думаєте, що не вмієте малювати – просто приходьте до нас та переконайтесь, що за три години Ви зможете написати картину олійними фарбами власноруч. Олійний живопис для початківців – це наш профіль і ми з радістю допоможемо Вам розпочати свій творчий шлях. До нас приходять люди різних професій, яких поєднує любов до прекрасного. Ми з радістю проведемо Вас крізь будь-яке підводне каміння, яке може зустрітися на початку творчого шляху та доведемо, що Ви можете малювати!

Ми завжди раді, коли Ви приходите на майстер-клас олійного живопису, щоб відсвяткувати свій День народження або іншу важливу подію. Ми дуже любимо бачити, як на наших майстер-класах з олійного живопису зустрічаються друзі. Для нас завжди цікаво організувати Ваш корпоратив з написанням картин олійними фарбами.

Майстер-класи з олійного живопису в Києві

Майстер-клас олійного живопису в Києві від нашої арт-студії допоможе Вам створити справжню красу на Ваш смак. Ми не пишемо картини на один сюжет для всієї групи. Ми допомагаємо реалізувати саме Ваш задум! Наш каталог репродукцій величезний, але ми завжди раді, коли Ви приносите свої ідеї. На початку майстер-класу з олійного живопису художниця допоможе Вам визначитись з композицією та розміром полотна для картини.

Особливості олійного живопису:

  • Олійні фарби дозволяють легко правити живопис на полотні. Це дає можливість створювати чудові картини навіть новачкам.
  • Ви можете писати гладко або пастозно – на ваш вибір. Особливо гарними у наших відвідувачів виходять картини мастихіном в імпресіоністичному стилі.
  • Під час роботи з олією ви не лише отримуєте новий творчий досвід, але й відпочиваєте та оновлюєтесь психологічно.

Відвідавши майстер-клас з олійного живопису в «Ліхтарику», ви обов’язково захочете повернутися ще та привести своїх друзів.

Запрошуємо вас чудово провести час у приязній та творчій атмосфері!