21-22 березня Global Service Jam знов об’єднає людей з усього світу, що цікавляться сервіс-дизайном, дизайн-мисленням і людиноцентричним підходом до створення продуктів та послуг. Подія відбудеться одночасно у 120 містах світу, де всі учасники за 48 годин пройдуть шлях від ідеї до прототипу сервісу, натхненного загальною темою.

Global Service Jam — некомерційна подія, яка була створена, щоб сприяти розвитку сервіс-дизайну і дозволити зацікавленим людям з різним професійним і життєвим досвідом обмінюватися ідеями та думками у дружньому середовищі. Ось як це було минулого року.

Учасникам допомагатимуть втілити ідеї ментори:

Родіон Сорокін, сервіс-дизайнер, партнер DOT_DOT;
Олександр Акименко, засновник Yes& Design, Платформа;
Павло Пластовець, керівник з інновацій в Deloitte Garage;
Денис Кулик, менеджер продукту в Grammarly;
Андрій Онофрійчук, дизайн-директор з EPAM;
Ірина Кисіль, сервіс-дизайнерка з ПУМБ;
Дар’я Іващенко, UX-дослідниця, менторка в Apollo Design Center.

Для участі не потрібні спеціальні навички, ідея або команда. Приходьте відкритими до нового досвіду та готовими до співтворчості при створенні нових сервісів. Загальна тема та спілкування з користувачами допоможуть знайти ідею, ментори допоможуть перетворити ідею на прототип рішення.

Ми заохочуємо різноманітність думок та досвіду. Тож просимо учасників не приходити із командою та готовими ідеями. Ще радимо колегам з однієï компанiï працювати в різних командах задля нових знайомств і несподіваних відкриттів.

Цього року Kyiv Service Jam об’єднає 70 учасників.

Усі кошти підуть на створення комфортних умов для роботи учасників. До вартості включено оренду приміщення, канцтовари та матеріали для створення прототипів, каву та солодощі, закуски та напої після хакатону.

Залишились питання?
m.me/KyivServiceJam
kyivservicejam@gmail.com