Запрошуємо до участі в конкурсі інноваційних ідей – «Моє місто майбутнього».

Якими ми будемо через 10 років? Які зміни чекають у економічному спрямуванні міста, його інфраструктурі, туристичній галузі, наскільки ми близькі до smart-технологій, і чи збережемо ми особливий комфорт міста, чи станемо значно динамічнішими? Цей конкурс – не просто можливість виграти призи від організаторів і партнерів, а й початок великої дискусії про майбутнє нашого міста. І саме молодим, творчим і креативним молодим людям варто розпочати втілювати власні ідеї в життя. Адже наше місто – це не просто місце на карті, це місто, в якому хочеться жити! І нехай перша думка про майбутнє Івано-Франківська звучить від молоді, яка є рушієм змін у суспільстві.

Учнівсько-студентський конкурс ідей у формі інноваційного проекту, що проводиться з метою заохочення молоді до творчої й інтелектуальної самореалізації! До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів ЗОШ та студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області (крім коледжів УКД) .

Участь у конкурсі безкоштовна!

До участі в конкурсі приймаються проекти у вигляді презентацій (до 5-ти осіб у одній групі).

На електронну адресу faculty.mba@iful.edu.ua потрібно обов’язково надіслати файл з презентацією до 10 листопада 2019 року.

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН КОНКУРСУ:
1 етап (до 21:00 год, 10 листопада 2019 року): прийом заявок та презентацій.
2 етап (з 11 листопада до 19 листопада): оцінка робіт, визначення фіналістів.
3 етап (20 листопада 2019 року): фінал конкурсу (презентація та захист ідеї).

Церемонія нагородження відбудеться 20 листопада 2019 року

Деталі: https://iful.edu.ua/konkurs-innovatsijnyh-idej-moye-misto-majbutnogo/