Індивідуальний олійний живопис – це три години цілковитого занурення в творчий процес написання картини олійними фарбами.

Для кого підходить індивідуальний майстер-клас олійного живопису?

Це неперевершений формат для романтичного побачення, де Ви можете написати картини на подарунок один одному або одну спільну картину вдвох.

Індивідуальні майстер-класи створені спеціально для глибшого розуміння живописного процесу, де художниця розкаже Вам максимум цікавого про олійний живопис, приділить всю увагу саме Вам.

Індивідуальні заняття прекрасно підходять для спільної сімейної творчості. Якщо Ви хочете запросити на живопис маму, але знаєте, що вона хвилюється як буде малювати в групі з незнайомими людьми – запросіть її на індивідуальний майстер-клас олійного живопису для двох. Якщо Ви хочете зробити романтичний подарунок своїм батькам – подаруйте їм індивідуальний олійний живопис для двох.

Наші професійні художниці супроводжують Вас на всіх етапах творчого процесу. Якщо Ви ніколи не малювали – то саме час спробувати.

На індивідуальному майстер-класі з олійного живопису Ви напишете картину форматом 30х40 см на самостійно обрану тему. Ви напишете картину за три години пензлями або мастихінами.

Всі необхідні матеріали ми Вам надаємо перед майстер-класом.

Індивідуальні майстер-класи з олійного живопису в Києві

Обирайте будь-яку тему майбутнього шедевра на полотні й починайте писати картини! Творчий майстер-клас з олійного живопису в Києві від нашої арт-студії допоможе Вам створити справжню красу.

Особливості олійного живопису:

  • Олійні фарби дозволяють легко правити живопис на полотні. Це дає можливість створювати чудові картини навіть новачкам.
  • Ви можете писати гладко або пастозно – на ваш вибір. Особливо гарними у наших відвідувачів виходять картини в імпресіоністському стилі.
  • Відвідавши на майстер-класі з олійного живопису в «Ліхтарику», ви обов’язково захочете повернутися ще.

Запрошуємо вас чудово провести час у приязній та творчій атмосфері!

https://www.youtube.com/watch?v=P_h659R-h2A