Куди піти на романтичне побачення? – На індивідуальний майстер-клас з гончарства!

Куди повести іноземця, щоб і етно, і в центрі міста, і колоритно, і сучасно? – На індивідуальний майстер-клас гончарства!

Як весело провести день з дитиною? – Піти на індивідуальний майстер-клас гончарства!

Саме так! Індивідуальні гончарні майстер-класи підходять всім! Це творчо, креативно, атмосферно, традиційно, весело, душевно і не звично.

Індивідуальний майстер-клас з гончарства – це можливість зануритись у світ одного з найдавніших ремесел. Саме такі заняття найчастіше відвідують з близьким другом або подругою, всією родиною або ж дарують на свята. Індивідуальні гончарні майстер-класи проходять у невимушеній атмосфері, що дозволить вам та вашим друзям повною мірою відчути найтонкіші моменти роботи з глиною.

В гончарстві Вам допомагатиме досвідчений майстер, який не лише дасть індивідуальні поради по ліпленню з глини, а й зробить все, щоб ваш керамічний витвір став прикрасою оселі.

Кому підійде індивідуальний урок з гончарної майстерності:

  •    дорослим, які бажають за допомогою досвідченого гончара втілити власні ідеї в життя та дізнатися, що таке гончарна майстерність;
  •    дітям, для яких важливий індивідуальний підхід та приємна атмосфера;
  •    компанії друзів, яким цікаві неординарні сценарії дозвілля;
  •    закоханим, які хочуть збільшити багаж спільних вражень;
  •    колегам, що шукають творчого натхнення.

Переваги індивідуального заняття:

  •   ви отримаєте максимум уваги від майстра та персональні поради щодо вашого витвору;
  •   зможете задати безліч питань стосовно гончарства, які вас цікавлять;
  •   не будете відволікатися на сторонні розмови та перейматися через чужий рівень майстерності;
  •   створите по-справжньому якісні витвори та відчуєте силу арт-терапії.

За час індивідуального майстер-класу відвідувачі на практиці знайомляться з основними етапами створення гончарного виробу. Спочатку учасники вимішують глину до потрібного стану. Наступним етапом є робота на гончарному колі, на якому під керівництвом майстра учні надають глині бажаної форми. Працюючи на колі, можна наносити візерунки та розписувати свій виріб ангобами – фарбами на основі рідкої глини.

Під час індивідуального майстер-класу учні встигають виготовити від двох до чотирьох виробів на вибір: горщик, вазочку, чашку, стакан, тарілку або свічник. Всі предмети, зроблені на занятті, можна забрати з собою. Більш того, у нашій арт-студії є можливість замовити випалювання ваших витворів – це перетворить суто декоративні вироби на справжній глиняний посуд, яким ви зможете повноцінно користуватися.