Запрошуємо 6 грудня на Creative Economy Day 2019 — щорічну конференцію, присвячену дизайну в креативній економіці.

Цьогоріч темою Creative Economy Day стане “Дизайн як бізнес | Дизайн для бізнесу”, з акцентом на промисловий та продуктовий дизайн.

Тема промислового дизайну для українського виробничого бізнесу набуває все більшої актуальності. У Західному регіоні зосереджена велика кількість виробничих компаній та значна сировинна база. Налагодження співпраці між креативним сектором та виробничими компаніями і брендами формує сприятливе середовище для створення нових продуктів та сервісів. До того ж, географічна близькість до Європи створює сприятливі умови для експорту, а якісний дизайн збільшує експортний потенціал та попит на продукти з України. На Creative Economy Day ми будемо говорити про те, як перетворити дизайн на бізнес.

Для кого захід буде корисний:

• для дизайнерів, арт-менеджерів, арт-директорів дизайн- та креативних агенцій, що займаються розробкою дизайну продуктів та послуг;
• представників українських виробничих компаній середнього, малого та мікробізнесу (що виробляють товари загального вжитку, упаковку, меблі, освітлення, іграшки, тощо і мають потребу у використанні дизайну);
• дизайнерів та інших креативних спеціалістів (консультантів), що беруть безпосередню участь у процесі дизайну;
• усіх зацікавлених у розвитку промислового та продуктового дизайну в Україні.

Повна програма конференції буде опублікована тут та на сайті creative-economy-day.com, слідкуйте за оновленнями!

Відкрита попередня реєстрація: http://bit.ly/_CED_2019
Реєстраційний збір для підтверджених учасників 200 грн

Конференцію організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, заснований на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.